Prihlásenie

Popfax.com – lacné riešenie ako prekonať krízu

Popfax.com – lacné riešenie ako prekonať krízu

Slovenská republika, Európa a celý svet sa momentálne nachádza v období hospodárskej krízy, ktorá trvá zhruba od októbra 2008 a ktorá zasiala pochybnosti do našich životov.  Celá naša spoločnosť musí prekonávať rozličné prekážky a potrebuje pomoc, aby ustála túto ťažkú skúšku. Každý človek a každá firma musí nájsť ten najlepší prostriedok ako prekonať krízu a úspešne pokračovať ďalej.

Jedno z riešení, ktoré je zároveň i to najjednoduchšie, je začať šetriť. Každý, či už súkromá osoba, alebo podnikateľ, si musí nájsť takých partnerov, ktorí porozumejú a prispôsobia sa jeho potrebám v každom období. Tak ako vo všetkých ostatných oblastiach, i malé veci môžu zmeniť tie veľké – každodenné malé sporenie môže postupne zlepšiť finančnú situáciu v rodinách i spoločnostiach.

Chceli by sme Vám pomôcť utrácať menej v oblasti telekomunikácií, preto Vám ponúkame lacnú, efektívnu a jednoduchú službu Fax cez Internet – Popfax.com.

Zasielanie faxu cez internet umožňuje svojim užívateľom :

-       zníženie prijímových nákladov (papier, atrament)

-       zníženie nákladov za telekom

-       prijímanie faxov cez email

-       prijímanie faxov zadarmo je neobmedzené

Táto služba ponúka ľudom, ktorí používajú fax každý deň predplatné pre odosielanie a prijímanie faxov od 3.99 EUR za mesiac a odosielacie tarify 0.05 EUR za stránku do najviac žiadaných svetových destinácií.

Spoločnostiam, ktoré používajú fax ako prostriedok na hľadanie nových obchodných partnerov, ponúka Popfax.com tarify 0,01 EUR za odosielanie faxu cez deň a 0,008 EUR za odosielanie faxu v noci pre ich faxmailingové kampane.

Zjednodušte si život a ušetríte maximálne množstvo peňazí.

 

Nehlasované