Prihlásenie

Hudba z Marsu a Puding Pani Elvisovej

13.03.2009 - 20:00

Jedineční semifinalisti - Hudba z Marsu - celosvetovo úspešnej hudobnej súťaže Eurovízia, nám prídu predstaviť ich nový album „IDOLI“. Keďže vonku vládne vskutku nevľúdne a smutné počasie, najlepším obrnením pred vplyvmi prichádzajúcej jarnej únavy a melanchólie je jednoznačne hudba, ktorá má tie správne grády. Spevák skupiny Hudba z Marsu sa už teší na publikum plné spievajúcich tancujúcich a zabávajúcich sa ľudí. Toto trnavské zoskupenie nás určite naladí na tú správnu vlnu zábavy a humoru. Fanúšikovia si zaručene vyžiadajú „vypeckovanú“ pesničku NA HUBÁCH, ktorou očarili na Eurovízii nie len hostí v súťažnej sále, aj mnohých pri televízoroch. Bonbónikom večne usmievajúceho sa speváka bude všetkým pozemšťanom známa skladba ŠAKALÍK, ktorá bude znieť z hrdla každého účastníka koncertu.
Koncert vopred odsúdený na úspech doplní svojrázny Puding Pani Elvisovej.  PPE určite nebudú zaostávať a naživo Vám ponúknu klasiku i tie najväčšie lahôdky z ich tvorby.
Koncert sa uskutoční 13.03.2009 o 20:00 vo všetkým známom Pube v Moravanoch nad Váhom a vstupné je 4 € v predpredaji/ 5 € na mieste.

www.agenturaduna.sk

Nehlasované